Linia autobusowa A | |
Typ lini | pospieszna |
Od | Al. Piastów |
Do | PL. DANIŁOWSKIEGO |
A (linia autobusowa, pospieszna) łącząca Plac Daniłowskiego z Aleją Piastów. Na linii obowiązuje droższy bilet - "na linie pospieszne".
Trasa
Aleja Piastów
Oporów
Kolbuszowska
Pretficzna
Krasińskiego
Wyszyńskiego
Damrota
Kromera
Długosza
Kasprowicza
PL.Daniołowskiego
Rozkład
Kierunek Aleja Piastów
6 15
7 00,15,45
8 00,15,30,45z
9 00.45
10 05,15,25,35,45,55
11 15,50
12 05,45z
13 00,45,55
14 00,15,25,35,45
15 05,45
16 00,15,45
17 00,20z
18 05,45
'20 05,45'